Žmogus iš viso turi penkias atsikišusias galūnes -galvą, dvi rankas ir kojas.

Ranka sudaryta iš delno ir penkių pirštų. Plaštaka yra tarsi sumažintas viso kūno modelis. Nykštys yra susijęs su galva, rodomasis ir mažasis pirštai- su rankomis, didysis ir bevardis- su kojomis, o delnas atitinka kūną. Nykštys turi du narelius, kurių vienas atitinka kaklą, kitas- galvą.

Delne aiškiai matoma gyvenimo linija atitinka žmogaus kūne esančią diafragmą, kurios paskirtis- atskirti krūtinės ląstą nuo pilvo ertmės. Kūnui susilenkus, pilvas atsiduria viduryje, o nugara- išorėje. Pabandykite sugniaužti delną ir iškart suprasite, kuri plaštakos dalis atitinka krūtinę ir pilvą, o kuri- nugarą.

Delne išsidėstę širdies, blužnies, dvilikapirštės žarnos, skrandžio, kepenų, tulžies, kasos, inkstų, žarnyno, plaušių, gimdos, lytinių organų, šlapimo takų taškai.

Žinant plaštakoje esančius taškus, kurie turi tiesioginį ryšį su organais, galima sumažinti įvairių kūno dalių skausmą ir padėti gydyti tam tikras ligas. Stimuliuojant tuos taškus, skausmo galima atsikratyti per kelias minutes.

Delnuose esantys taškai gali būti stimuliuojami įvairiais būdais:

mažomis adatėlėmis, akmenukais, sėklomis arba grūdais, įvairių formų metaliniais ir guminiais stimuliatoriais. Pastebėta, kad gerų rezultatų duoda stimuliavimas daigintomis sėklomis. Daigų energetinė jėga nepaprastai didelė, nes jos pasidalija savo energija ir gali „ištraukti” ligas. Jos parenkamos pagal augalų gydomąsias savybes, formą ir dydį.

PVZ:

Akių, pieno liaukų susirgimamas, migrenai gydyti naudojamos rutuliuko formos sėklos: žirniai, juodieji pipirai ir …

Inkstams, skrandžiui gydyti: pupelės

Širdžiai: putinai, grikiai.

Sėklos prie aktyvaus taško priklijuojamos pleistru ir paliekamos kelioms valandoms, o vėliau pakeičiamos naujomis. Jei sėkla sutrūkinėja, pajuoduoja, sudžiūna, vadinasi, kad savo gyvybinę energiją ji atidavė žmogaus organizmui.

Įdomu:

  • Pirštai neturi raumenų. Jie judinami delno ir žąsto raumenimis, o judesys perduodamas sausgyslėmis.

  • Iki šios nėra žinoma, kodėl pirštų pagalvėlių oda ilgai pabuvusi vandenyje susiraukšlėja.

  • Delnai niekada nebūna apaugę plaukeliais

  • Baltaodžių kūdikiai keturis kartus dažniau gimsta su dviem kartu suaugusiais pirštais.

  • Juodaodžių kūdikiai dešimt kartų dažniau gimsta su papildomu pirštuku.

  • Žmogaus nykštys yra tokio pat ilgio kaip ir jo nosis.

 

 

 

 

 

Remtasi:NATŪRALIOJI MEDICINA 2012/liepa