Mūsų pėdos kasdien patiria daug nepatogumų: ankšta avalynė, drėgmė, prakaitas, besidauginančios bakterijos…Pripažinkime – skamba ne itin maloniai. Vakare nusiauti batus ir nusiplauti pavargusias kojas neužtenka, ypač žinant, kad paduose gausu nervų galūnėlių.

VISAGALIS PĖDŲ MASAŽAS

Rytū filososfija teigia, kad žmogaus kūną sudaro subtilūs energijos kanalai, kurie susiję su veide, delnuose, ir pėdose esančiais taškais. Pasak šiuolaikinio mokslo, pėdose yra net apie 30 000 nervų galūnėlių. Konkrečių taškų stimuliavimas gerina sutrikusių organų veiklą.

Norint pasiekti gerų rezultatų, prieš masažą patariama bent valandą nevalgyti. Taip pat svarbu tinkamai švertinti sveikatos būklę. Pavyzdžiui, turint širdies problemų, pėdas masažuoti reikia ne ilgiau kaip 30 min. Pėdos masažą būtina atlikti bent kas antrą dieną mažiausiai porą savaičių. Tam, kad organizmas išsivalytų, reikia laiko. Toksinų šalinimas neišviangiamai pablogina bendrą organizmo būklę. Todėl pėdų masažas kartais sukelia nemalonių pojūčių, kurie gali trukti net iki dviejų savaičių.

PĖDŲ MASAŽĄ GALIMA PASIRINKTI IR NETURINT SVEIKATOS PROBLEMŲ – tai puiki profilaktinė priemonė. Po masažo patariama išgerti bent dvi stiklines vandens – taip greičiau valosi organizmas.

Tačiau šis masažas nerekomenduojamas moterims per menstruacijas ir nėštumą.

Teisingai atliekamas pėdų masažas gerina medžiagų apykaitą, kraujotaką, miego kokybę, stiprina imunitetą, šalina iš organizmo toksinus, malšina skausmus, mažina įtampą ir stresą. Be to, stimuliuoja konkrečius taškus.

Tad laukiame Jūsų EMDEJA – harmonijos sala salone, kur ši paslauga bus atlikta profesionalo.